جت فن یا فن سیرکوله جهت جابه‌جایی هوا و یکنواخت‌سازی دما و رطوبت در سالن‌های صنعتی، گلخانه‌ها، سالن‌های پرورش قارچ و مرغداری‌ها استفاده می‌شود.استفاده از فن سیرکوله باعث یکنواخت شدن دمای سالن‌ها و رشد یکنواخت بوته ها و طیور می‌شود.

معرفی فن سیرکوله

جت فن یا فن سیرکوله جهت جابه‌جایی هوا و یکنواخت‌سازی دما و رطوبت در سالن‌های صنعتی، گلخانه‌ها، سالن‌های پرورش قارچ و مرغداری‌ها استفاده می‌شود. محل نصب فن سیرکوله معمولا در ارتفاع بالا و زیر سقف سالن‌هاست.

استفاده از فن سیرکوله از تغییرات ناگهانی دما و رطوبت سالن‌ها جلوگیری می‌کند و با به گردش درآوردن دایمی هوا از رشد باکتری‌ها و قارچ‌های مضر تا میزان  قابل توجهی جلوگیری می‌کند.

فن سیرکوله با جبران افت فشارباعث عملکرد بهتر تهویه‌های اصلی سالن و افزایش بازده سیستم‌های سرمایشی (کولر‌ها و سیستم پد و فن) و گرمایشی (هیتر‌های فن‌دار و جت‌هیترها) می‌شود.

در زمستان (که هواکش‌های اصلی خاموش می‌شوند)، هوای گرم بدلیل چگالی کم‌تر به سمت بالا می‌رود و در زیر سقف انباشته می‌شود، از آنجا که معمولا در سالن‌ها دما در ارتفاع پایین‌تر و میانی دارای اهمیت است،  سنسور‌های دما در ارتفاع پایین نصب می‌شوند و تجمع هوای گرم در ارتفاع بالا باعث می‌شود سنسورها دیرتر فرمان قطع سیستم گرمایشی را صادر کنند، این امر باعث افزایش قابل توجه مصرف سوخت می‌شود.

با نصب فن سیرکوله در ارتفاع بالا، هوای گرم انباشته شده دوباره به سطح سالن باز میگردد و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در تابستان نیز(که تهویه های اصلی با تمام توان کار می‌کنند) با تجمع هوای گرم در زیر سقف سالن، در عملکرد هواکش‌ها اختلال ایجاد می‌شود و هوای سالن به اصطلاح دم می‌کند و شرجی می‌شود، با نصب فن سیرکوله هوای گرم انباشته شده با سرعت بالا تخلیه می‌شود.

در سالن‌هایی که بدلیل فعالیت خود گرد و غبار یا گاز‌های مسموم تولید می‌کنند، فن سیرکوله به تخلیه سریعتر هوای آلوده کمک می‌کند.

ویژگی‌ها

بدنه مستحکم و سبک ساخته شده از مرغوب‌ترین ورق گالوانیزه با پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای با مقاومت بالا در برابر پوسیدگی

مصرف پایین انرژی الکتریکی

اتصال موتور به فن به صورت کوپل مستقیم بدون نیاز به پولی و تسمه

نصب سریع و آسان

کاربرد

استفاده از فن سیرکوله در گلخانه‌ها، مرغداری‌ها، سالن‌های پرورش قارچ و پرورش انواع طیور اجتناب ناپذیر است.

همچنین در سالن‌های صنعتی، ورزشی و پرورش آبزیان نیز استفاده از فن سیرکوله یا جت‌فن مفید خواهد بود.

مشخصات فنی

ویژگی واحد مقدار
ظرفیت هوادهی  m3/hr  7000
نوع فن    دمنده
منبع تغذیه  V/hz  1x220/50
دور موتور  rpm  1380
 شدت جریان  A  2.1
 ابعاد (قطرxطول)  cm  40x55
 وزن  kg  15

گارانتی و خدمات پس از فروش

این محصول دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

 

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found