هیترهای هوای گرم کولاک : تهویه محیط های بزرگ در مناطق سردسیر

گرمایش محیط داخلی آسان‌تر از همیشه

هیترهای WA(هیتر کابینتی) بهترین انتخاب برای شما هستند که می‌خواهید دمای محیط کاری‌تان ثابت و یکنواخت باشد. سیستم های نوین کم مصرف هوای گرم کولاک گستر یزد تأمین‌کننده‌ی نیازهای گرمایشی همه‌ی افراد در هر مکانی است و هزینه‌های خرید، نصب و راه‌اندازی آن بسیار به صرفه است.

ویژگی هیتر WA شرکت کولاک گستر

- گرمایش سریع، صرفه‌ی اقتصادی

هیترهای WA حتی در فضاهای بزرگ در کمتر از 20 دقیقه محیط را به دمای مطلوب می‌رسانند. در نتیجه، می‌توان دمای محیط را در ساعت‌های غیر کاری پایین نگه داشت و در هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی کرد.

- دمای ثابت در طول ساعت‌ های کاری

معمولا در سالن‌ها، تعمیرگاه‌ها و کارخانجات درهای ورودی مرتب باز و بسته می‌شوند و موجب افت دمای محیط می‌گردند. با هیترهای WA می‌توان به سرعت گرمای از دست رفته را به طور یکنواخت جایگزین کرد و دمای محل کار را ثابت نگه داشت.

- توزیع یکنواخت گرما

هیترهای WA هوای گرم را از طریق سیستم کانال‌کشی منتقل می‌کنند یا بدون کانال به صورت مستقیم در محیط نصب می شوند.

 - گرمایش، هوای تازه، تهویه و گردش هوا

هیتر WA به سه روش قابل نصب است و انتخاب محل نصب مناسب با توجه به کاربری و محدودیت های ایمنی ونوع تهویه مطلوب تفاوت دارد. با نصب  WA در داخل سالن می توان با به گردش درآوردن هوای محیط (سیرکولاسیون) گرمایش سریع و مقرون به صرفه ایجاد کرد. در این حالت میزان مصرف سوخت نسبت به سایر روش ها کمتر است. درصورتی که نیاز به هوای تازه دارید هیتر را در بیرون از سالن نصب نموده و خروجی هوای گرم آن را توسط کانال به داخل محیط هدایت نمایید؛ و یا می‌توانید هیتر را داخل سالن نصب کرده و مدخل ورودی هوا را توسط کانال به هوای تازه بیرون متصل کنید.

Heater WA

- کاربری آسان برای همه افراد

هیترهای WA کولاک گستر صد در صد با نیازهایی که افراد مختلف در شرایط آب‌وهوایی مختلف دارند سازگار است. مهندسین خدمات این شرکت به صورت رایگان امور مربوط به اندازه‌گیری و محاسبه‌ی سیستم‌های مورد نیاز مشتریان را انجام می‌دهند.

- سازگاری صد در صدی با شرایط گوناگون

کنترل آسان دما

زمانی که هیترهای WA تنها برای گرمایش و گردش هوا انجام شود، دما را می‌توان از طریق ترموستات عادی یا از طریق پنل کنترل KGY (که به صورت مجزا بایدسفارش داد) کنترل کرد. از ویژگی‌های پنل کنترل KGY این است که می‌توانید در روزهای آخر هفته و در ساعت‌های غیر کاری هیتر را خاموش کنید و مجددا در صورت نیاز به سرعت گرمایش مورد نیاز را تأمین کنید.

کنترل تمام اتوماتیک دما

اگر مایلید که گرمایش، گردش هوا و تهویه را با هم داشته باشید، می‌توانید از سیستم کنترل اتوماتیک KGY استفاده کنید که گردش هوا و تغییرات دمایی را از طریق حسگر هوای ورودی کنترل می‌کند. با سیستم کنترل KGY ورودی و خروجی هوا و دمای محیط به صورت اتوماتیک مطابق با خواسته‌های شما تنظیم می‌شوند.

- کاهش هزینه‌ها با هیترهای هوای گرم: راه حل مقرون به صرفه با بازده بالا

مشتریان ما برای داشتن محیط کاری مناسب با بهترین قیمت از محصولات KGY استفاده می‌کنند.کوره‌های هوای گرم بهترین جایگزین دیگر روش‌های گرمایشی هستند چرا که نه تنها دمای محیط را به شرایط مطلوب می‌رسانند، بلکه هزینه‌های نگهداری و استفاده از آن‌ها نیز بسیار به صرفه است.

- تجهیزات جانبی گسترده

کولاک گستر تجهیزات جانبی گسترده و با کیفیتی را برای هیترهای هوای گرم طراحی کرده است که هر مشتری می‌تواند با توجه به شرایط و نیازهایش آن را سفارش دهد.

- کیفیت بالا، تکنولوژی به‌روز

کوره‌های هوای گرم WA با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فولاد ضد زنگ (stainless steel)  در محفظه احتراق اصلی و سطوح چند لایه فولادی، برای مناطق سردسیر طراحی شده است که این امر باعث افزایش طول عمر هیتر و بازدهی فوق العاده شده است.

- ارائه‌ خدمات در سراسر کشور

فناوری هیترهای هوای گرم کولاک گستر یزد به گونه‌ای است که نیازمند کمترین سرویس و تعمیرات است. با این حال، کولاک گستر یزد در صورت نیاز در سراسر کشور خدمات خود را ارائه می‌دهد و مهندسین و کارکنان باتجربه ما در هر نقطه از کشور در خدمت شما هستند.

WA مشخصات فنی هیتر سری

ساخت

 • WA در بدنه‌ای قرار دارد که از پنل‌های دو لایه‌ی گالوانیزه‌ی گرم با عایق‌بندی 30 میلی‌متری و نبشی پروفیل که با پوشش رنگ پودری انامل با مقاومت حفاظتی و نوری ساخته شده است
 • محفظه‌یWA شامل محفظه‌ی احتراق و فن است که در یک بدنه منسجم بهم متصل‌اند
 • محفظه‌ی احتراق اصلی از جنس استیل حرارتی ضد زنگ (Stainless Steel) است
 • هیتر هوای گرم را می‌توان به کانال محیطی متصل کرد و یا هوای گرم‌شده را به صورت مستقیم به محیط فرستاد
 • WA را می‌توان از طریق کانال به هوای تازه‌ی بیرون وصل کرد
 • دستگاه قابلیت نصب فیلتر هوا جهت تصفیه هوای ورودی را دارد (تجهیزات جانبی)
 • خروجی هوای گرم WA را می‌توان به چهار وجه یا وجه بالای دستگاه متصل کرد (طبق سفارش)
 • کوره هوای گرم WA در دو مدل عمودی و افقی ساخته شده است
 • به منظور جابجایی ایمن یک قلاب در دهانه اگزوز بالای دستگاه مجهز شده که در زمان نصب هیتر هوای گرم می‌توان از آن‌ استفاده کرد
 • WA را میتوان به سیستم پنل کنترل هفتگی متصل کرد تا بتوان دمای روزها و شب‌های متفاوت هفته را به صورت اتوماتیک تنظیم کرد (تجهیزات جانبی)
 • تجهیزات جانبی گسترده‌ای برای هیترهای WA موجود است. این تجهیزات شامل کانال و دریچه‌ی آن، پنل‌های پوشاننده، دودکش، سه راهی، مشعل و... می‌شود

کنترل

 • WA از طریق ترموستاتهای دیگ و دمای خروجی قابل کنترل و اندازه گیری است
 • در تابلو کنترل این هیتر هوای گرم می‌توان بدون توجه به روشن یا خاموش بودن مشعل، جهت تهویه‌ی پیوسته سالن میتوان وضعیت فن را بصورت مستقیم تنظیم کرد
 • مشعل را از طریق پنل کنترل می‌توان خاموش کرد
 • WA مجهز به سیستم برنامه‌ریزی ساعتی است که از طریق آن می‌توان زمان روشن یا خاموش بودن هیتر را تنظیم کرد

 

جدول مشخصات فنی :

 

 

واحد

WA200

WA120

WA90

منبع تغذیه

V/Hz

۵۰/۳۸۰×۳

۵۰/۳۸۰×۳

۵۰/۳۸۰×۳

فضای تحت پوشش

m3

۱۲۰۰۰-۸۰۰۰

۶۰۰۰-۴۰۰۰

40۰۰-۲۰۰۰

وزن خالص

Kg

۶۳۰

۴۶۰

۳۶۰

ابعاد (ارتفاع ×عرض× طول)

cm

۳۰۰×۱۱۲×۱۱۲

۲۵۰×۱۱۰×۱۱۰

۲۴۰×۹۳×۹۳

ابعاد کانال

cm

۳۵×۸۵

۳۵×۸۵

۳۰×۷۰

فاصله تا زیر کانال

cm

۲۱۱

۱۵۴

۱۴۷

قطر دودکش

cm

۲۵

۲۵

۲۰

دبی هوای خروجی

CFM

۱۱۰۰۰

۸۰۰۰

۶۰۰۰

دبی هوای خروجی

m3/Hr

۱۹۰۰۰

۱۴۰۰۰

۱۰۵۰۰

سطوح انتقال حرارتی

m2

۱۷

5/12

8/7

حداکثر توان حرارتی

Kcal

۴۵۰۰۰۰-۳۰۰۰۰۰

۲۵۰۰۰۰-۲۰۰۰۰۰

۱۵۰۰۰۰-۱۰۰۰۰۰

الکتروموتور

HP

5/7

5/5

۴

ابعاد فن (سانتریفیوژ)

cm

۴۰×۵۰

۴۰×۴۰

32×۴۰

 

کاربرد هیتر سری WA

 

 • سالن ورزشی
 • سالن صنعتی
 • اماکن عمومی
 • سالن مرغداری
 • دامداری ها
 • گلخانه ها
 • استخر ها

مقایسه هیتر سری WA

هیتر WA ، قابلیت ایجاد 70 -75 درجه اختلاف دما را  از ورودی هیتر تا خروجی آن  دارد. یعنی دمای -40 درجه  را به دمای مناسب جهت جوجه ریزی تبدیل میکند.

 دارای بالاترین سطوح حرارتی  در بخش دیگ و مبدل حرارتی،  نسبت به  هیتر های معمول است که باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش راندمان تا 92 درصد طبق تاییدیه سازمان صنایع گسترش ایران میگردد.

 

قطعات هیتر سری WA

فن سانتریفیوژ-دیگ 4 لایه دارای هفت سطح حرارتی- تابلو برق کامل -الکترو موتور

ایمنی هیتر سری WA

در دستگاه‌هایی که با آتش یا الکتریسیته سر و کار دارند رعایت نکات ایمنی بسیار ضروری است و این امر در هیترها که هر دوی این موارد در کارکرد آن‌ها وجود دارد اهمیتی مضاعف پیدا می‌کند. می‌توانیم ادعا کنیم که در ساخت هیترهایمان از جدیدترین و بهترین تجهیزات ایمنی استفاده کرده‌ایم تا آسودگی خاطر شما را فراهم کنیم. تجهیزات ایمنی که به منظور جلوگیری از بروز حوادث خطرناک و آسیب در دستگاه تعبیه شده‌اند:

 WA Technical Specifications

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

 WA دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس ازفروش است.

 

دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنما

دانلود دفترچه راهنما

 

 جهت مشاوره و خرید محصول هیتر گرمایشی سری WA محصول شرکت کولاک گستر یزد با ما تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found