جت هیتر شرکت کولاک گستر یزد
هیتر سوپر kg100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپرKG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپر KG100 کولاک گستر یزد
هیتر سوپرKG100 کولاک گستر یزد
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

 

 

 

 

هیتر سوپر ۱۰۰ KG اگزوزدار یکی از دمنده‌های هوای گرم کولاک گستر است که کارایی خود را در طول بیش از سه دهه کارکرد خود نشان داده‌اند. سوپر ۱۰۰ KG می‌تواند در ترکیب با ترموستات و دیگر کاربردهای واحد کنترل مانند سیستم هشدار در مواقع خطا با ریست دستی به صورت اتوماتیک به کار خود ادامه دهد. برای افزایش بازدهی این هیتر نسبت به هیترهای مشابه و تضمین کیفیت آن، تجهیزات ایمنی و سیستم‌های به کار رفته در این هیتر همگی مطابق با به‌روزترین استانداردهای روز جهان هستند. نتایج پژوهش‌های آزمایشگاه‌های اروپا و آمریکا بیانگر مزایای اقتصادی و عملکردی دمنده‌های هوای گرم اگزوزدار داخل سالنی در مقایسه با جت هیترهای بدون اگزوز است. در ادامه به صورت کامل با هیتر سوپر ۱۰۰ KG آشنا می‌شویم.

 سوپر 100 کولاک گستر یزد

معرفی هیتر سوپر ۱۰۰ KG شرکت کولاک گستر یزد

دمنده‌های هوای گرم کولاک گستر در طول بیش از سه دهه کار خود در سطح داخلی و خارجی کارایی خود را نشان داده‌اند. در این هیترها از واحد کنترل مشعل (BCU) استفاده شده که کار با دستگاه را بسیار آسان کرده است. سوپر ۱۰۰ KG می‌تواند در ترکیب با ترموستات و دیگر کاربردهای واحد کنترل مانند سیستم هشدار در مواقع خطا با ریست دستی به صورت اتوماتیک به کار خود ادامه دهد. به دلیل استفاده از کنترل کننده‌های فشار هوا و گاز (گازوئيل) و ترکیب بهینه سوخت و اکسیژن، این دستگاه با احتراق کامل گرمایش مورد نیاز منبع احتراق و سطوح حرارتی را به صورت یکنواخت تأمین می‌کند. بهره‌مندی از سیستم کنترل کارآمد و حسگرهای دما عملکرد صحیح و ایمنی دستگاه را تضمین می‌کند.

دمنده‌های هوای گرم KGY از سوخت گاز یا گازوئیل استفاده می‌کند و به آسانی تنظیم می‌شود. در منبع احتراق اصلی از فولاد ضد زنگ (stainless steel) استفاده شده است تا طول عمر بالایی داشته باشد و جهت جلوگیری از هرگونه عملکرد خارج از کنترل، دستگاه به ترموسوییچ اضطراری مجهز شده است.

 

 

کاربردهای هیتر سوپر KG100

دمنده هوای گرم اگزوردار تمام اتوماتیک حوزه‌ های کاربرد:

  •   گرمایش گلخانه‌ها
  •  گرمایش دامداری‌ها
  • گرمایش مرغداری ها
  •  گرمایش کارگاه ‌ها و سوله‌ ها
  • دیگر محیط ‌های سرد

 

هیتر کولاک

 

ویژگی‌های هیترهای اگزوزدار شعله مستقیم 

مرغداران و دامداران موفق و باتجربه می‌دانند که تنظیم میزان دی اکسید کربن به معنی پرگوشت‌تر شدن و با کیفیت تر شدن مرغ‌ها و دام است. هرچند، اگر بخواهید میزان دی اکسید کربن را از طریق جت هیترهای بدون اگزوز تنظیم کنید باید سیستم‌های تهویه را افزایش دهید که در نتیجه انرژی زیادی مصرف شده و هزینه‌های سربار به شما تحمیل می‌شود. شرکت کولاک گستر با طراحی و تولید سوپر KG100 که مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم اگزوز است، میزان دی اکسید کربن در سالن شما را بدون تحمیل هزینه‌های اضافی تهویه تضمین می‌کند.

کاهش میزان دی اکسید کربن در مرغداری‌ها نه تنها هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهد بلکه مزیت‌های اقتصادی متعددی نیز به همراه دارد. در سوپر ۱۰۰ KG به سبب احتراق کامل سوخت (گاز، گازوئیل) شاهد بالاترین بازده گرمایشی و کمترین میزان بو، بدون آلایندگی و دی اکسیدکربن می باشیم و این امر سوپر ۱۰۰ KG را به یکی از مناسب ترین گزینه های گرمایشی سالن های پرورش طیور و دامداری ها تبدیل کرده است تا دامداران و مرغدارانی که به فکر کاهش هزینه‌های خود هستند به منفعت اقتصادی برسند.

هیترهای پربازده داخل سالنی

نتایج پژوهش‌های آزمایشگاه‌های اروپا و آمریکا بیانگر مزایای اقتصادی و عملکردی دمنده‌های هوای گرم اگزوزدار داخل سالنی در مقایسه با جت هیترهای بدون اگزوز است.

محاسبات نشان می‌دهد که وزن حیوانات در مکان‌هایی که از هیترهای اگزوزدار داخل سالنی استفاده شده، از ۳۳ کیلوگرم در متر مربع به ۳۹ کیلوگرم در متر مربع (یعنی به میزان ۱۸ درصد) افزایش یافته است. پژوهشگران دانشگاه بن آلمان در تحقیقاتشان نشان دادند که تنظیم میزان دی اکسید کربن به معنی بزرگ‌تر شدن میوه‌ها و پرگوشت‌تر شدن مرغ‌ها و همچنین بالاتر رفتن کیفیت محصولات است. هزینه‌های سالیانه برای ۴۰۰۰۰ قطعه جوجه به میزان ۲۰۰۰ یورو کاهش می‌یابد. اما میزان دی اکسید کربن ناشی از به کارگیری جت هیترهای بدون اگزوز را تنها از طریق تهویه محیط می‌توان کاهش داد که به دلیل مصرف بالای انرژی، غیر اقتصادی می‌باشد.

 محققین بلژیکی نیز افزایش درآمد را در زمان استفاده از هیترهای اگزوزدار سالنی در مقایسه با سایر روش‌های گرمایشی به میزان ۱۰۷۰۰ یورو (برای ۵۰۰۰۰ قطعه مرغ) به دست آوردند. علاوه بر این، کاهش سالیانه ۶۰۰ یورو در هزینه‌های بیمه و مالیات به دلیل سیاست‌های تشویقی کاهش دی اکسید کربن را نباید نادیده گرفت.

مشخصات فنی هیتر KG100 کولاک گستر یزد :

 

جدول مشخصات فنی دستگاه

منبع تغذیه

V/Hz

۵۰/۳۸۰×۳

فضای تحت پوشش محیط کاری و ...

m3

4000 - 2500

فضای تحت پوشش مرغداری

m3

2500 - 1500

وزن خالص

Kg

168

ابعاد (ارتفاع ×عرض× طول)

cm

95x124x160

قطر دهانه خروجی

cm

80

قطر دودکش

cm

20

دبی هوای خروجی

CFM

20000

دبی هوای خروجی

m3/Hr

33000

سطوح انتقال حرارتی

m2

4/2

حداکثر توان حرارتی

Kcal

140000

الکتروموتور فن

HP/RPM

900 / 2

قطر فن

cm

90

 

 

گواهی ثبت اختراع :

گواهی ثبت اختراع

 

گواهی آزمون احتراق :

 

گواهی آزمون احتراق

 

 

جدول مشخصات سیستم کنترل ایمنی :

 

 

ترموستات دیجیتال: وظیفه ترموستات پردازش اطلاعات دمایی حسگرها و صدور فرامین کنترلی جهت ایمنی و کارکرد بهینه دستگاه است. ترموستات استفاده شده دو کنتاکته و دارای پردازشگر میکروکنترلری است و توانایی کنترل مجزای مشعل و فن دستگاه را در حدود مجاز بالا و پایین دما دارد.

 ترموستات دیجیتال هیتر سوپر ۱۰۰

ترموکوپل: حسگر کلاس J استفاده شده در سوپر KG100 وظیفه دریافت اطلاعات دمایی کوره در مد‌ها مختلف کاری را به عهده دارد. حساسیت بالا و رنج عملیاتی وسیع از مهم‌ترین ویژگی‌ها سنسور کلاس J است.

 ترموکوپل هیتر سوپر ۱۰۰

ترموسوییچ: جهت جلوگیری از هر گونه عملکرد خارج از کنترل، دستگاه به ترموسوییچ اضطراری مجهز شده است.

 ترموسوییچ هیتر سوپر ۱۰۰

کنترل بار فاز: برای کنترل سطح ولتاژ و ترتیب فاز برق ورودی و همچنین برای محافظت از الکتروموتور و جلوگیری از اختلاط جریان حرارتی و اضافه بار الکتریکی از کنترل فاز – بار استفاده شده است.

 کنترل بار فاز هیتر سوپر ۱۰۰

رله مشعل: واحد کنترل  احتراق BCU)) وظیفه کنترل فرآیند احتراق را به عهده دارد و در مواقع بروز مشکل شعله را خاموش و با پیغام بروز خطا، اطلاع رسانی میکند.

 رله مشعل هیتر سوپر ۱۰۰

شیر گاز تدریجی: شیر گاز وظیفه قطع و وصل جریان گاز و تنظیم میزان جریان گاز ورودی به دستگاه را به عهده دارد. در سوپرKG100 از شیر گاز تدریجی استفاده شده است. در شیرهای تدریجی، گاز کم کم وارد سیستم سوخت پاش می‌شود تا با یک شیب ثابت شعله به میزان نهایی خود برسد،ولی قطع شدن جریان گاز به یکباره و در کمتر از یک ثانیه اتفاق می افتد.در این شیرها دو مقدار برای تنظیم وجود دارد یکی جهت تنظیم میزان گاز ورودی در حالت نهایی و دیگری برای تنظیم شیب باز شدن شیر گاز می باشد.

 شیر گاز تدریجی هیتر سوپر ۱۰۰

پمپ گازوییل: برای انتقال گازوئیل یه سوخت پاش و تامین فشار لازم گازوئیل پشت نازل ها از پمپ گازوییل استفاده شده است. نیروی گرداننده پمپ توسط الکتروموتور مشعل استفاده شده است (کوپل مستقیم).

 پمپ گازوییل هیتر سوپر ۱۰۰

لامپ سرویس: نصب سیستم روشنایی در تابلو جهت سهولت در انجام سرویس و نگهداری در تمام ساعات شبانه روز.

 لامپ سرویس هیتر سوپر ۱۰۰

قطع کن اضطراری دستی: کلید قطع اضطراری به منظور بردن دستگاه در وضعیت ایمن در هنگام بروز خطر و یا قطع سریع جریان در هنگام حوادث احتمالی (استفاده از این کلید فقط در مواقع بروز خطر و جلوگیری از حادثه مجاز است).

 قطع کن اضطراری دستی هیتر سوپر ۱۰۰

کلید انتخاب حالت: استفاده از کلید های صفر و یک به منظور راه اندازی مستقل فن در مواقع نیاز به تهویه محل بدون گرمایش و کلید قرار دادن دستگاه در حالت خودکار برای راه اندازی اتوماتیک مشعل و فن.

 کلید انتخاب حالت هیتر سوپر ۱۰۰

فیلتر گازوییل: برای جلوگیری از ورود ناخالصی‌ها به پمپ مشعل و مسدود شدن نازل از فیلتر گازوئیل استفاده شده است.

 فیلتر گازوییل هیتر سوپر ۱۰۰

دستگیره: دستگیره‌ها مخصوص تاشو جهت جا به جایی راحت و ایمن هیتر طراحی شده است.

 دستگیره هیتر سوپر ۱۰۰

کنترلر فشار گاز: برای افزایش ایمنی و بهبود عملکرد سوپر KG100 این قطعه فشار گاز ورودی را کنترل می‌کند و در صورتی که افت فشار یا فشار بالای پیش بینی نشده در شبکه گاز وجود داشته باشد به صورت برق رله مشعل (BCU) قطع می شود.

 کنترلر فشار گاز هیتر سوپر ۱۰۰

کنترلر فشار هوا: این قطعه برای اطمینان از عملکرد صحیح فن مشعل است و در صورتی که میزان هوای ورودی دستگاه به حد نصاب لازم نرسد جریان گاز یا گازوییل دستگاه را به صورت خودکار قطع می کند. این کار از جمع شدن گاز در محفظه احتراق و امکان خطرات جدی‌تر جلوگیری می‌کند.

 کنترلر فشار هوا هیتر سوپر ۱۰۰

تابلو برق: تابلو برق ساخته شده از مرغوبترین مواد ABS ،  عایق در برابر آب و گرد وخاک است و از تجهیزات الکتریکی در برابر عوامل خارجی محافظت می‌کند.

 تابلو برق هیتر سوپر ۱۰۰

 

گارانتی هیتر سری سوپر KG100

این محصول دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.

 

دانلود دفترچه راهنما محصول

 

دانلود دفترچه راهنما ( با ترموستات )

دانلود دفترچه راهنما ( با ترموسوییچ )

 

 جهت سفارش هیتر سوپر کی جی 100 محصول شرکت کولاک گستر یزد با ما تماس بگیرید.

Attachments:
Download this file (gavahi ahteragh.pdf)گواهی آزمون احتراق سوپر 100 kg[گواهی آزمون احتراق سوپر 100 kg]2530 kB
Download this file (gavahi akhtera.jpg)گواهی ثبت اخترع سوپر 100 kg[گواهی ثبت اختراع سوپر 100 kg]1604 kB

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found