تبریک سال نو 98

 

حَولَ حَا لُنَا اَحسَنَ الحَالِ

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید             وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب                 به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

نوروز جشن تحول به احسن الحال ، جشن شادی و شکوفایی ، جشن همدلی و هم پیمانی ، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان و یادگاری از نیاکان، موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و من این خجسته روز را به همه هموطنان تبریک عرض میکنم.

شرکت کولاک گستر یزد با بهره مندی از کارآمدترین نیروهای متخصص و تکنولوژی روز با تلاش پیگیر و مستمر توانسته است در طول بیش از دو دهه فعالیت، محصولات با کیفیت و برتری را به بازار ارائه نماید که نام نیک و رضایت مشتری را به دنبال داشته است. تولید برترین محصولات در زمینه سیستم‌های تهویه، گرمایشی، سرمایشی و تجهیزات گلخانه و مرغداری، نتیجه اتخاذ بهترین تصمیمات، استفاده از تکنولوژی روز دنیا، بهترین و به روزترین تجهیزات و منـــابع زیر ساختی و شــاخص ترین نیروهای انسانی در این زمینه بوده است. * مفتخریم که اعلام نماییم محصولات تولیدی شرکت کولاک گستر یزد با داشتن بالاترین کیفیت و استانداردهای موجود از جمله چهار نشان استاندارد جهانی و CE  اروپا نه تنها جز برترین محصولات داخلی و منتخب مشتریان بشمار می رود، بلکه بسیاری از رقبای خارجی را پشت سر نهاده است.

 

 در آستانه ورود به سال جدید به شما عزیزان اطمینان میدهم با ارتقاء سطح دانش فنی و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، با پرسنل متخصص و متعهد شرکت همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت ارائه تولیداتی با کیفیت بر اساس آخرین پیشرفتهای تکنولوژیک، بیشتر از گذشته رضایت خاطر شما عزیزان و استفاده کنندگان محصولات گروه صنعتی کولاک گستر یزد را فراهم آوریم.

 

 

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found