درخشیدن محصولات سرمایشی و گرمایشی و تجهیزات مرغداری در نمایشگاه دام و طیور

گروه صنعتی کولاک گستر یزد، با حضور در نمایشگاه دام و طیور تهران که در تاریخ هشتم آبان ۹۴ واقع در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد بار دیگر در عرصه تولید تجهیزات مرغداری و سرمایشی گرمایشی خوش درخشید.

 نمایشگاه دام و طیور تهران 94 | هیتر سری کی جی و دبلیو ای

گروه صنعتی کولاک با ارائه‌ی محصولات خود نظیر هیترهای WA و KG بهترین تولیدات و تجهیزات خود را در معرض نمایش عموم قرار داد.

هیترهای سری KG از جمله محصولات برتر برند کولاک گستر است که مصرف سوخت آن کم، مهجز به دمپر اتوماتیک جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاملا مطابق با استانداردهای روز دنیا است. هیترهای کی جی با بازدهی بالای ۹۲ درصد از جمله پیشتازترین محصولات در صنعت به شمار می‌آید. برای دیدن مشخصات کامل هیترهای سری کی جی به صفحه‌ی اختصاصی این محصول در وبسایت مراجعه کنید.

هیترهای سری WA نیز کوره‌ی هوای گرم جریان مستقیم است که با طراحی منحصربه‌فرد شرکت کولاک گستر کاربر این محصول می‌تواند با توجه به نیازها و امکاناتی که دارد از مشعل گازی یا گازوئیلی استفاده کند. از ویژگی‌های این هیتر می‌توان به بدنه‌ی کوره‌ی این هیترها اشاره کرد که تمام گالوانیزه،‌ و محفظه احتراق از جنس تمام استیل است. برای مشاهده‌ی ویژگی‌های کامل این هیترها می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این محصول در وبسایت ما مراجعه کنید.

نمایشگاه دام و طیور تهران 94 | هیتر سری کی جی

به جز هیتر، کولرها و هواکش های صنعتی کولاک گستر نیز در این نمایشگاه ارائه شده بود.

حضور شما مایه‌ی دلگرمی و امید به پیشرفت تولیدات داخلی کشور عزیزمان ایران است... امید است موجب افتخار کشور عزیزمان ایران باشیم.

 

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found