انتخاب کولاک گستر یزد به عنوان برند برتر صادرکننده محصولات دانش بنیان

اولین اجلاس توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی | انتخاب کولاک گستر یزد به عنوان برند برتر

در دی ماه ۱۳۹۴ اولین اجلاس توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی برگزار شد. این اجلاس پس از آغاز به کار دبیرخانه‌ی این اجلاس، با هدف ایجاد رشد اقتصادی در کشورهای اسلامی و نیل به هدف اقتصاد دانش بنیان که در نتیجه منجر به وحدت کشورهای اسلامی می‌شود فعالیت خود را آغاز نمود. آقای گلرو، رئیس دبیرخانه‌ی توسعه‌ی علوم و فناوری و معاون اجرایی مجمع تقریب مذاهب اسلامی، در سخنانی اعلام کرد که همکاری با شرکت‌های دانش بنیان بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت‌های این بخش برای توسعه‌ی صادرات در میان کشورهای اسلامی از جمله اهدافی که این اجلاس با توجه به تأکید قانون جمهوری اسلامی ایران در پی دستیابی به آن است و در این میان صادرات به کشورهایی همچون ترکیه، قزاقستان، مالزی، لبنان و آذربایجان در اولویت هستند. ایشان اضافه کردند که شناسایی و همکاری با بخش‌های خصوصی دانش بنیان و توانمند در حوزه‌ی صادرات و انتقال تکنولوژی از مهم‌ترین برنامه‌های ما است.

در همین راستا، جشنواره‌ای برگزار شد و مهمترین شرکت‌های دانش بنیان کشور عزیزمان ایران محصولات خود را در این اجلاس که بیانگر وحدت کشورهای اسلامی بود

 ارائه کردند. مسئولین برگزاری این جشنواره با توجه به معیارهایی همچون کیفیت جهانی محصولات،‌ قیمت محصولات با توجه به استاندارد کیفی‌شان، گستردگی و تنوع محصولات برند، توجه به طراحی و چشم‌نواز بودن محصولات، و میزان صادرات و همکاری با کشورهای اسلامی چندین برند را در بخش‌های مختلف انتخاب کردند. شرکت کولاک گستر یزد،‌ که مانند همیشه در این نمایشگاه هم خوش درخشید و محصولاتش موجب تحسین بازدیدکنندگان داخلی و خارجی شد، در این نمایشگاه به عنوان یکی از برندهای برتر صادرات محصولات دانش بنیان به کشورهای اسلامی شناخته شد و از دبیرخانه توسعه علوم و فناوری کشورهای اسلامی لوح تقدیر دریافت کرد و برگی به کارنامه‌ی درخشان خود افزود.

از جمله فعالیت‌های کولاک گستر در کنار تولید سیستم‌های معمول گرمایش و سرمایش و تهویه، می‌توان به طراحی هیترها، هواکش‌های صنعتی و کولرهایی پربازده و کم مصرف اشاره کرد که در عین اینکه بازدهی لازم را به مصرف‌کننده ارائه می‌کنند هزینه‌های انرژی را بسیار پایین می‌آورند.

 

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found