حضور شرکت کولاک گستر یزد در نهمین نمایشگاه دام و طیور، فرآورده های لبنی و صنایع وابسته

نهمین نمایشگاه دام و طیور یزد 95

از پیدایش تمدن، بشر تکیه‌ی زیادی به حیوانات اهلی داشته و می‌توان گفت رشد و حیات و پیشرفت خود را مدیون پرورش و استفاده از دام و طیوری بوده که نیازهای متعدد وی از جمله خوراک و پوشاک وی را تأمین می‌کردند. شاید تا همین پنجاه سال می‌شد به همان شکل گذشته و با استفاده از قفس مرغ یا آخور گاو و گوسفند حیوانات خود را پرورش داد و نیازهای خود را برآورده کرد، اما با ورود نیازهای تولید انبوه و ضرورت تأمین غذای ساکنین ملیونی شهرها، روش‌های قدیمی کاربرد خود را از دست دادند. صنایع رفته‌رفته مدرن و مجهز شدند و پرورش دام و طیور از شکل سنتی خود خارج شد و تبدیل به رشته‌ای تخصصی گردید که نیازمند دانش و تجربه و همچنین تجهیزات به روز و پیشرفته‌ای است که با مصرف کم و بازدهی بالا بتوانند بیشترین بهره‌وری را برای تولیدکننده به ارمغان آورند.

شرکت کولاک گستر یزد ، که هدف خود را از همان آغاز تولید بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات تعیین کرده بود، با استفاده از دانش و مهارت‌های متخصصین ایرانی و همچنین استفاده از مجهزترین و کارامدترین دستگاه‌ها مفتخر است که توانسته گامی بزرگ در جهت تأمین نیازهای سرمایشی،‌ گرمایشی و تهویه‌ی تولیدکنندگان و پرورش دهندگان عرصه‌ی دام و طیور بردارد. ارائه محصولات متنوعی همچون کولر، هیتر، هواکش، و دانخوری و آبخوری‌های شیک و مجهز از جمله محصولاتی است که بهره‌وری و در نتیجه سود پرورش دهندگان دام و طیور را به نحو چشمگیری بالا می‌برد.

کولاک گستر یزد همزمان با دومین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی، ماشین آلات و نهادهای کشاورزی استان یزد در نهمین نمایشگاه دام و طیور شرکت کرد و محصولات سرمایشی گرمایشی و تهویه‌ی مرتبط با تجهیزات مرغداری و دام و طیور را ارائه کرد و بار دیگر اثبات کرد که حرف اول را در میان سایر تولیدکنندگان این عرصه می‌زند.

این نمایشگاه از تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه های یزد برگزار شد.

 

نوشتن دیدگاه

از کولاک گستر بیشتر بدانیم ...

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found