چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته به منظور آشنایی هرچه بیشتر تولید کنندگان، مرغداران و چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور و صنایع وابسته شیرازدامداران و کارشناسان محترم صنعت دام وطیور، از 18 الی 21 اردیبهشت 97 در شیراز برگزار می‌شود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای آشنایی مرغداران و دامداران محترم با جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در سالن های پرورش دام و طیور می‌باشد. مصرف کنندگان می‌توانند در این فرصت به  صورت مستقیم و رودررو نیازهای خود را با تولیدکنندگان تجهیزات در میان بگذارند. همچنین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محترم می‌توانند از نظرات کارشناسان بهره ببرند.

گروه صنعتی کولاک گستر یزد مانند سالیان گذشته امسال نیز توفیق حضور در این اتفاق مهم را داشته است و امسال نیز منتظر تجدید میثاق با همراهان قدیمی و آشنایی با طیف جدیدی از مرغداران و دامداران محترم هستیم.  با حضور در غرفه کولاک گستر یزد در سالن بهار می‌توانید با جدیدترین دستاوردهای این شرکت ،نسل جدید هیترهای مخصوص سالن های مرغداری و جدیدترین سیستم های دانخوری و آبخوری طیور آشنا  شوید.

پیشاپیش از تمامی همراهان همیشگی کولاک گستر یزد، همکاران محترم و کلیه پرسنل و دست اندرکاران نمایشگاه بین المللی استان فارس و شرکت نمایشگاهی نگاه سبز کمال قدردانی و تشکر را داریم.

در سالن بهار منتظر حضور پر مهر شما عزیزان هستیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

38369990  035   الی  9

09133516917

09131511318

نوشتن دیدگاه

محصولات کولاک گستر یزد

اخبار کولاک گستر

اسلایدر سرمایشی

Revolution Slider Error: Slider with ID: 2 Not Found