پدکولینیگ (پد سلولزی) کولاک گستر یزد

پد کولینک کولاک گستر یزد

کاربرد

استفاده از پد پوشال و یا آجر سفال های مرطوب در ورودی هوای سالن از بهترین شیوه ها برای خنک کردن سالن بخصوص در مناطق گرم و مرطوب است ( در مناطق گرم و خشک علاوه بر پد کولینگ به مه پاش نیز برای تامین رطوبت سالن نیاز است). در این بین پدهای سلولزی با امکان جذب آب ۱۰۰ لیتر در متر مکعب، بالاترین راندمان و کمترین میزان مصرف آب و برق را داراست. همچنین در ورودی هوا مانند یک فیلتر برای جلوگیری از ورود آلودگی عمل میکند و نصب راحت و قابلیت شستشو آن را برای مرغداریها و گلخانه ها مناسب ساخته است. سرعت عبور هوا از پدهای سلولزی بیشتر از پوشال است و در هوای مرطوب ۱۰ درجه و در هوای خشک قدرت کاهش دما تا ۱۶ درجه را دارد.

ساختار و مزایا

  • قاب تمام گالوانیزه در ابعاد ۱٫۸* ۱٫۵ و یا ۱۱٫۸ متر با ضخامت پد ۱۰ سانتیمتر برای مرغداریها و گلخانه ها، متناسب با ورودیهای مختلف تنظیم و نصب می شود.
  • کانالهای دوطرفه با مرطوب کردن تمام ضخامت ،پد افزایش سطوح و راندمان سرمایشی پدهای سلولزی را فراهم می کند.

کنترل

ابعاد ورودی هوای سالن کاملا متناسب با تعداد فنهای سالن تعبیه میشود و میزان ورودی هوا به میزان دبی خروجی فن های سالن بستگی مستقیم دارد.

دانلود بروشور

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.